עומר הלוי - סדנאות והרצאות לשגשוג רוחני

הכלא האנושי

מהו חופש עבורכם ?

כולנו אוהבים חופש . כולנו רוצים להיות חופשיים ולעשות דברים כיפיים שעושים לנו טוב. אנחנו רוצים לנוע בחופשיות, ליצור ולהנות. למרות שלכל אחד מאיתנו הגדרה שונה למהו החופש עבורו, אפשר לומר שחופש – ולא משנה כיצד היגדרנו אותו עבורינו – יוצר תחושה דומה אצל כל אחד מאיתנו  – וזה מה שקובע בסופו של דבר אם נרגיש חופשיים או לא. אז מה חשוב יותר להרגיש חופשיים או להיות חופשיים ?

וכאן שאלה : מה אם מישהו היה יודע לייצר את התחושה הזאת מבלי שבאמת ניהיה חופשיים ….

אם כך למה הכוונה ‘כלא אנושי’  והאם אנחנו באמת חיים בכלא ? ומהו הכלא המושלם ?

כל זאת ועוד במאמר.

הכלא האנושי

 —————

 

משימה  אפשרית

אם היו מציבים בפניכם את המשימה המאתגרת הבאה – עליכם ליצור את הכלא המושלם מה הייתם עושים ???  

מה היו הקווים המנחים ליצירת כלא כזה ? חומות עמידות ? יותר מאבטחים ? האם ליצור מערכת מושלמת מתוחכמת  וממוחשבת ? את כל זה כבר ניסו – ותמיד מישהו הצליח לברוח.  כמו למשל בסרט “תכנית בריחה” גם מכלא מתוחכם כזה הצליחו לברוח.

אז מה עושים ?

מסתבר שיש מי שחשב על זה. והוא בחר באפשרות הגאונית הבאה: הכלא המושלם שהוא הגה הוא בפשטות הכלא שאף אחד לא ירצה לצאת ממנו. כלומר, הרעיון הוא ליצור מערכת שבה האסירים לא מרגישים שהם כלואים אלא יבחרו בעצמם להישאר בה להנות ממה שיש לכלא להציע עבורם ולא יירצו לצאת ממנו לעולם. אף פעם.

הכלא הזה נקרא בבבגלקסיית שביל החלב: כדור הארץ.

אז מה באמת קורה כאן ?

מי שמביט סביבו בעין בוחנת – וקורא את ההתנהלות של העולם הזה ומה שמתרחש בו מבין מיד שהמקום הזה הינו בית חרושת לעבדים. אכן לא נעים להודות בכך , זה יוצר אי נוחות גדולה אבל כדאי לשים את זה פעם אחת ולתמיד על השולחן – כולנו בעצם  כבר חיים בתוך בית הכלא המושלם..לבית סוהר זה שני מאפיינים עיקריים בולטים

  1. רוב העבדים המוחזקים בו לא יודעים שהם בכלא
  2. במיקרה שהם יוצאים ממנו הם מישתוקקים מיד לחזור אליו וכמה שיותר מהר. כן בידיוק –כדור הארץ הוא בית הכלא המושלם – בית הסוהר לנשמה ואדם.

מי שעיצב את הפלנטה הזאת תיכנן אותה – ככלא לנשמה – ועד כה בהצלחה מסחררת – זה עובד כבר אלפי שנים בלי שומרים בלי חומות בלי הוצאות מיותרות. אמנם אפשר לצאת ממנו ויש כאלו שהיצליחו – אבל אלו הם מעטים ורק אותם שהבינו שהם עבדים. אחרת בשביל מה לצאת ?

אם כן -כפי שאמרנו -הכלא הטוב ביותר הוא הכלא שכולם רוצים לחזור אליו. חלק מהתרגיל הגאוני של מנהלי הכלא – כדור הארץ -הוא לערבב אמת יחד עם מה שדומה לאמת אבל אינו אמת – כלומר בעצם שקרים –  ולחזור עליהם שוב ושוב ללמד אותם במוסדות השונים –  גנים, בתי ספר ואניברסיטאות,  וכך לערבב ידע אמיתי – עם מה שדומה לו- כך שלא ניתן להבחין ביניהם עוד.

וכך יוצרים את  על כדור הארץ את בבל – היא ארץ הבילבול השיכחה וההטעייה. 

מי מנהל את הכלא ?

נישאלת השאלה מי מנהל את בית הכלא הזה ? מהי מטרתו ומה הרווח שלו?

מנהלי הכלא ומתכנניו אינם משרתים של כל מה שטוב. הוא תוכנן מתוך גאונות שטנית כלומר שימוש בידע שלא מוכר עדיין על כדור הארץ וזאת בכדי לכבול ולשעבד נשמה ואדם. כן, את האנושות כולה. וכך מנהלי הכלא הפכו אותנו בכוונה לעבדים ויצרו כאן את הכלא המושלם: כלומר – העבדים – אנחנו -גם אם אנחנו יוצאים מהגלגול הזה מהגוף הפיזי – אנו רק מתחננים לשוב לגילגול נוסף – לחזור לבית הכלא הזה שוב ושוב ושוב – ולהיתענג בהנאת המוגבלות ולהתפלש בביצת הניוון האנושי.

עד מתי ???

אחד מעמודי התווך הנוספים המחזיקים את הכלא, בנוסף  לשקרים המכוונים, הינו שיטת הפרד ומשול – כלומר יצירת סיכסוכים מכוונים והגברת ההפרדה בין בני האדם בין  האנשים בין קבוצות שונות בין דתותו ואומות, וזה תוך הטעייה מכוונת, בילבול ויצירת אי וודאות. שימור מצב העבדות ניזון מיצירת הבילבול וההטעייה הבלתי פוסקים הללו תוך כדי הזנה וחיזוק הבורות באדם ושימורה.

גם נעשה מאמץ מכוון ובהצלחה – להעלמת הידע על מקורה האמיתי של האנושות ועל ידי כך חסימת האפשרות להשתחרר מהכלא. כך העבדים עסוקים או בהשרדות או בלהילחם זה בזה וכך מבזבזים את האנרגיה שהייתה יכולה לגאול אותם מהכלא. והכי עצוב – הם לא יודעים ולא זוכרים שאפשר אחרת… השיכחה המושלמת.

הטרגדיה האנושית ממשיכה

אז בכל זאת מי ייצור כלא שכזה ? בוודאי לא מי שהינו מלא בחמלה אלא רק מי שורדף אחרי כוח עצמה ושליטה. תבחנו את שליטי העולם ובוודאי תזהו כאלה….וכך גם הגוף הפיזי שלנו ניברא על ידי מנהלי הכלא הזה ולא – כפי שרבים על כדור הארץ נוטים להאמין – על ידי אלוהים.

תיכנתו אותנו להאמין שאין המשך – ואין חיים מעבר לחומר הזה -מעבר ל-70 -80 שנים עלובות של עבדות. ולכן זה ניראה ככה על כדור הארץ: מיליארדים של אנשים בקיום עלוב מנסים או לשרוד או שהם עסוקים במלחמה: עם עצמם עם משפחתם או עם שבט אחר או מדינה אחרת – עם כל מה ששונה מהם..ואם הם יוצאים סוף סוף מהגוף הם מיד נעמדים בתור כדי לחזור לקיומם הקודם.למה? כי כך תכנתו אותם מנהלי הכלא. ( וגם כי כל כך כיף כאן..).

הם מוחזקים כאן כעבדים והכלא שלהם הוא אי הידיעה המכונה גם בורות והסורגים הם סורגי הכוחות המגנטיים שכולאים אותם כיי כל מחשבה ורגש ותשוקה שלהם יוצרים את המגנט לכלא האנושי ומחזקים את השדות המגנטיים הכובלים את הנשמה – ואז מחזירים אותה לקיום החומרי.

מובן שגם ההיתמכרות להנאה היא חלק מהמערכת המשומנת של בית הכלא הזה – זהו גם אחד מהתדרים המחזיקים אותנו כאן כלואים…בימקום לעופף לנו חופשיים במרחבי האינסוף……………

וכך הטרגדיה ממשיכה לה -מליארדי עבדים המייצרים אנרגייה בחינם עבור אלה שגוזלים את האנרגייה לטובתם…..

אז איך יוצאים בעצם יוצאים מהכלא הזה ?

  1. רוכשים  ידע – מתעוררים מהבורות שבה מחזיקים אותנו
  2. מנצחים את ההפרדה. דלומר, מתחילים לשחות נגד הזרם ונגד כל מה שמנהלי הכלא רוצים: מפתחים תכונות ותחושות של אחדות שלום והרמוניהעם עצמינו ועם הסביבה  כלומרבמקום הפרד ומשול – חבר והיה.
  3. מפתחים “מגנט חדש” כלומר, מאמצים אל ליבינו ומתחילים ליישם בחיינו את החזון החדש לעולם חדש 
  4. רוכשים כלים לבריחה מהכלא – תוכנית בריחה זוכרים ? רק שמכיר את הכלא מבפנים ואת זה שבנה אותו מבין איך ניתן לצאת ממנו . ( את זה בדיוק אני מלמד בסדנאות ובהרצאות שלי ואתם מוזמנים).
  5. משנים  את  התדר שלנו על ידי התחברות לערכים הגבוהים של כל אחד מאיתנו – מגלים את עצמינו מחדש.
  6. או פשוט לוחצים כאן ומתחילים עם המדריך החינמי  שלי – ” הדרך אל עצמי “

בהצלחה. אהבתם ? שתפו !

תודה והצלחה בדרך הצמיחה.

אהבתם - שתפו עם אחרים - תודה !!!

לפרטים נוספים ותיאום פגישה:

אני מסכים לקבלת עידכונים למייל מהאתר