עומר הלוי - סדנאות והרצאות לשגשוג רוחני

אודותיי

שלום וברוכים הבאים 🙂

לפני שנים רבות התחלתי במסע מרתק של גילויים וחקירה לגבי מהות ומשמעות החיים שלנו כאן . הייתה לי תחושה אז או מעין ידיעה פנימית שכל מה שקורה כאן וכל מה שאנו קולטים בחמשת החושים שלנו הוא מוגבל ומוביל אותנו שולל. עשיתי אז החלטה מודעת ובחרתי להקדיש את חיי למחקר זה. עם הזמן התחלתי גם לקבל  תשובות מעמיקות –  לגבי מהו  אותו המסתורין הזה שהעיניים הפיזיות שלנו לא מצליחות לראות, ושהמוח האנושי שלנו לא יכול לקלוט… אלא רק הלב.

המחקר הזה והמסע הזה שינו את חיי לחלוטין, והובילו אותי לגילויים מרתקים לגבי מהות החיים שלנו כאן וההיסטוריה האמיתית שלנו  הן כאן על כדור הארץ והן ביקום. קיבלתי פרספקטיבה חדשה לגמרי על משמעות החיים שלי ועל הייעוד של כל אחד ואחד מאתנו בחייו הארציים. …

היום אני יכול להגיד בלב שלם – מצאתי את החתיכה החסרה בפאזל.

אם הגעתם היום לכאן – אני מניח שבוודאי גם אתם חשים או חשתם בעבר דברים דומים וגם אתם מקווים ומייחלים שיש משהו מעבר, שיש בחיים האלה הרבה יותר מהגלוי לעין – ושאתם ראויים, יכולים ומסוגלים להרבה יותר. אולי אתם חשים גם שהחיים מנהלים אתכם ושיש בכם הרבה יותר שרק מחכה לפרוץ ולהתגלות.

אולי גם אתם חשים או חשתם בעברכם דברים מסוג זה:

  • – שהחיים זה מרוץ מטורף שסופו ידוע מראש.
  • – שאתם עבדים של הזמן ושהחיים חייבים להיות יותר מזה.
  • – שיש משהו מעבר לגלוי לעין.
  • – שחסר משהו בפאזל ואינכם יודעים תמיד להגדיר מה.
  • – שיש משמעות גדולה יותר לחייכם.

לאור כל מה שחוויתי וכל הידע שזכיתי להיחשף אליו אני מאמין כי בזכות השיתוף של כל הידע והתובנות שרכשתי אוכל לתרום ולעזור גם לאחרים למצוא את “החתיכה החסרה בפאזל” שלהם וליצמוח אישית ורוחנית.

לשם כך הוקם האתר הזה: בכדי להעביר הלאה את כל הידע שלי. לאחר שהתנסיתי בידע הזה ויישמתי אותו בחיי – חשתי שאכן הגיע הזמן לחלוק את הידע הזה עם כל מי שאוזנו וליבו פתוחים לכך. בחרתי בשם מלאכים מכיוון שבכל אחד מאיתנו מסתתר מלאך יש שמכנים זאת נשמה או הניצוץ האלוהי, והוא רוצה לבוא לידי ביטוי בחייו של כל אחד מאיתנו.

אתר “מלאכים” – מטרתו גם לאגד ולחזק קהילה של אנשים שצמאים לידע הזה ולצמיחה אישית ורוחנית, ולאפשר לכל אחד להאיץ את ההתפתחות שלו על ידי כל המאמרים, המפגשים, ההרצאות והסדנאות. כל אחד מוזמן לקחת חלק בפרוייקט הזה – כל אחד לפי הצמא והכמיהה האישיים שלו ובהתאם לצורך שלו להעמיק ולחקור ולמצוא את ה”חתיכה החסרה שלו”.

אתם מוזמנים להנות מהמאמרים השונים להתעדכן, לשמור על קשר וגם לקחת חלק במפגשים ובסדנאות השונות.

בתודה – עומר הלוי – ” להעיר את המלאך שבי”

אהבתם - שתפו עם אחרים - תודה !!!

עומר הלוי

 

לפרטים נוספים ותיאום פגישה:

אני מסכים לקבלת עידכונים למייל מהאתר